logo

Milletçe neden ‘EVET’ dememiz gerektiğini anlatıyoruz

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ve il teşkilatının ; Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı  Hükümet Sistemi‘’ üzerine referandum öncesi yaptıkları çalışmalar dur durak bilmeden devam ediyor.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; 1 Kasım seçimlerini büyük bir üstünlükle kazandıran seçmeni birebir markaja alan seçmen esaslı çalışmalarını referandum öncesi uygulamaya başladı.

İlçe danışma meclisleri toplantıları yanı sıra mahalle ve sandık başkanları toplantıları ile teşkilat üyelerini bir araya getiren ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nin getirdiklerini, artılarını, vatandaşın sorabileceği sorulara verilmesi gereken cevapları anlatan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, ‘evet’ için kolları sıvadı. Seçmenle birebir görüşmeyi esas alan çalışmasıyla hemen her seçimden başarı ile ayrılan AK Parti, yine aynı yöntemi uygulamaya devam ediyor.

 

AK PARTİ DENİZLİ SAHADA

AK Parti oylarını pekiştirmek, kararsız kalan vatandaşların sorularını yanıtlamak ve sistemi anlatmak üzere ev ziyaretleri, her gece aralıksız sürdürülmeye başlandı.

Başkan Filiz; ev ziyaretlerinde yeni sistemin avantajlarını, 2014 yılındaki Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle başlayan fiili durumu, çift başlılığın yarattığı sorunları anlatıyor.

Rejim değişmiyor, sistem değişiyor” vurgusu yapan Başkan Filiz; “Milletimizin desteğiyle inşallah bununda üstesinden gelip, yeni yönetim sistemine geçecek ve tarihi bir ana destek olmuş olacağız” dedi.

 

Yeterince bilgi sahibi olmadığı için henüz kararını netleştirmeyen seçmen grubunun varlığına dikkati çeken Başkan Filiz; “Bizim hedefimiz şu. Kapı kapı anlatacağız. Anlatmadığımız konuşmadığımız hiç kimse kalmayacak. Neden evet dediğimizi, milletçe neden evet dememiz gerektiğini, tüm Türkiye’de anlatacağız. Kararı  ‘Evet ’ olanları pekiştirmek, ‘hayır’ diyenleri de ikna etmek için bu kampanyada yoğun gayret içinde olacağız” dedi.

 

Denizli il ve ilçelerini karış karış gezen Başkan Filiz ve ekibi, sadece geçen hafta içinde Bağbaşı ,Yenişehir,Şirinköy,Zümrüt Mahallesi, Siteler, Servergazi, Gerzele, Mehmetcik Mahallesi, Gökpınar ve Kervansaray mahallelerine ev ziyareti yapmalarının yanı sıra, Tüm İlçelerdeki İlçe danışma Toplantıları, mahalle ve sandık başkanları toplantıları, Denizli’deki ulusal ve yerel medya ile buluşma toplantısı ve bir çok esnaf ziyareti düzenledi.  Başkan Filiz’in etrafında kenetlenen teşkilatın hedefinde ise;  16 Nisan Referandumunda Denizli’de iyi bir sonuç elde etmek var.

16 Nisan Referandum tarihine kadar sürecek olan ev ziyaretlerinde bir çok kararsız seçmenin, yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi  konusunda aydınlatılması hedefleniyor.

Share
781 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?