logo

Milletimizle birlikte yürüyeceğimiz daha çok yolumuz var

 

24 Haziran seçimleri’nin Türkiye’nin gelecek 100 yılını şekillendirecek bir milat olacağını, yıkım ittifakına karşı 16 yıllık kazanımlara sahip çıkmamız gerektiğini vurgulayan Başkan Filiz; AK Partinin hikayesi Türkiye’nin hikayesidir. Partimizin hamurunu milletimiz yoğurdu, rotasını milletimiz çizdi. Kurulduğumuz günden bugüne yerli bir duruşun, milli bir siyasetin kavgasını verdik , bu yolda milletimizle beraber yürüdük. Milletimiz bize güvendi, biz güvenlerini boşa çıkarmadık” dedi.

6’şar kişiden oluşan 50 tane takım kurduklarını ve sadece merkezde toplam 300 kişi ile her gün mahalle mahalle ev ev dolaştıklarını ve hedeflerinin sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmamak olduğunu belirten AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “17 ilçe de yüzlerce teşkilat mensubumuz mahalle mahalle geziyor, bir o kadar dava arkadaşlarımızda milletvekillerimiz ile birlikte dolaşıyor bunlar sadece merkezdekiler. 100 lerce araç ve yüzbinlerce broşür ile sahadayız. Her zaman ki gibi milletimizle yan yana omuz omuzayız. AK Parti’nin en büyük gücü milletiyle olan bağı ve elbette bunun bir parçası olan ülkesine yaptığı hizmetlerdir. Hizmet siyasetinde bizimle yarışabilecek hiçbir parti yoktur. Onlar yıkacaklarını anlata dursunlar, bizler yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı milletimize anlatıyoruz” dedi.

Başkan Filiz açıklamasında devamla şu ifadelere yer verdi:

Başının okşanmasına hasret yetimlere, dili dualı analara, ailesinin helal lokmasını kazanan babalara, geleceğimizin umudu gençlere tek tek ulaşıyoruz ve diyoruz ki. Hizmetlerimizden memnun musunuz? Sizler için daha neler yapabiliriz? Onları dinliyoruz, projelerimize, hizmetlerimize onların söylemlerini baz olarak şekillendiriyoruz.

Milletimize hizmet yolculuğumuzda daha çok hastane, daha çok yol, daha çok okul, daha çok köprü, daha çok iş, daha çok hizmet için onların isteklerini dinliyoruz.

Bunu yaparkende etnik ve mezhebine bakmadan, hangi partili olduğuna bakmadan tüm fertlerin kapılarını çalıyor, onların beklentilerini, varsa şikayetlerini dinliyor tek tek not alıyor ve çözüm için hemen çalışmalarımıza başlıyoruz. Çünkü “Millet efendi biz hadimiz” Türkiyeyi şahlandırdık bundan sonra da aynı tempo ile koşmaya devam edeceğiz. Davamız bu ülkeye, bu millete ve güzel Denizlimize hizmet davasıdır. Milli olmak , milli geliri artırmak, milletin iş ve aşını büyütmek demektir. Milletimizle birlikte yürüyeceğimiz daha çok yolumuz var.

Hamdolsun milletimiz bizi dualarına , isteklerine,umutlarına, yarınlarına ,destanlarına ortak ederek emanetine layık gördük. Bizler de hem teşekkür etmek, hem yeni projelerimizi anlatmak için onlara misafir oluyoruz. Vakit Türkiye Vakti diyerek yola çıkıyoruz. Yaparsa yine AK Parti Yapar diyoruz.

Türküyle, Kürdüyle, Lazıyla, Çerkeziyle, Romanıyla, Boşnağıyla; Sünnisiyle, Alevisiyle; İşcisi, memuru, esnafıyla; Kadını erkeğiyle hiçbir insanımızı dışarıda bırakmadan bir ve bereber olarak kucaklıyor ve onlarla beraber aydınlık bir gelecek için Türkiye’nin şahlanışın devamı için desteklerinin devamını istiyoruz.

Rabbim davamızı, birliğimizi, ahdimizi aziz, yolumuzu açık eylesin.

 

Share
472 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?