logo

Milletvekili Özkan’ın Mutlu Günü

AK Parti MKYK üyesi Denizli Milletvekili Cahit Özkan oğulları Hüseyin Erdem ve Emir Ziya için, Pamukkale’nin eşsiz manzarasında sünnet düğünü düzenledi.

Pamukkale ören yeri Kocaçukur Mevkisi’nde düzenlenen sünnet düğününe , Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Sema Ramazanoğlu ve Şahin Tin ile çok sayıda davetli katıldı.  AK Parti MKYK üyesi Denizli Milletvekili Cahit Özkan, “Medeniyetimizde bir söz vardır, mutluluklar paylaşıldıkça artar, hüzünler, acılar paylaşıldıkça azalar. Bizim bu mutlu günümüzde, eşimiz, dostumuz, akrabalarımız ile aziz milletimiz ile burada beraber olmamız, mutluluğumuzun, birlik beraberliğimizin göstergesidir. Bizi burada yalnız bırakmayan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Pamukkale’nin şehrin ünlü bir simgesi olduğuna dikkat çeken Cahit Özkan, “Dünyaca ünlü Paris’te Eyfel Kulesi varsa, İstanbul’da bir boğaz köprüsü varsa, Ankara’da örneğin bir meclis varsa, Denizlimizi de dünyanın tüm şehirlerden ayıran, yegane dünya doğal güzeli Pamukkale’dir. Bu muhteşem atmosferi içerisinde hemşehrilerimiz ile birlikte olmak istedik. Denizlimizin hem tanıtım açısından hem de bir dünya güzelliği açısından, bu mekanı ben çok seviyorum. Burada bu güzelliği paylaşmak istedik” dedi.

Mehter takımının gösteri sunduğu sünnet düğünü, okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan dua ile sona erdi.

Share
450 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?