logo

MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK

AK Parti’nin kuruluş yıl dönümü nedeniyle yazılı açıklamada bulunan AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, milletimiz ile gönül gönüle kutlu yürüyüşe devam edeceklerini belirterek, Türkiye’yi kimsenin diz çöktüremeyeceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 17 yıl önce millet ile birlikte çıkan bu yolda 17. Yılın geride kaldığını ifade eden AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer; “

14 Ağustos 2001 yılında Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemize ve milletimize hizmet için yola çıkan bu kutlu hareket bugün 17 yılını geride bıraktı. Milletimizle el ele gönül gönüle vererek başladığımız bu kutlu yürüyüşümüzde Türkiye’yi her alanda ön saflara taşırken dev hizmetler, icraatlar, dev eserler, büyük reformlar ve devrimler gerçekleştirdik. Başarılarımızın ardında milletimizle kurduğumuz güçlü ilişki, ondan aldığımız büyük destek var. AK Parti kimsesizlerin kimsesi, sesini duyuramayanların sesi, gücü yetmeyenlerin eli kolu olduğu için milletimiz tarafından sahiplenilmektedir” dedi.

 

17 yıl içerisinde milletimize ve ülkemize diz çöktürmeye çalışanlar ile mücadele edildiğini belirten Başer; “Milletimizle el ele 17 yılda ilerleyişimizi durdurmak, ülkemize diz çöktürmek amaçlı planlanan birçok belanın da üstesinden geldik. 15 Temmuz FETÖ darbe-işgal girişimini  milletimizle el ele akamete uğrattık. Bugün de yine ülkemizin bağımsızlığına kast eden ekonomik savaşı milletimizle el ele vererek kazanacağız!  Azim ve kararlılıkla tüm terör gruplarını, istikrarımıza kast edecek tüm unsurları bertaraf edeceğiz. Türkiye’nin önünde hiçbir tehdit, hiçbir engel kalmayana kadar mücadelemiz yüksek azim ve yüksek kararlılıkla devam edecektir.   Bu duygu ve düşünceler ile partimizin kuruluşundan bugüne kadar teşkilatlarımızın her kademesinde görev alan, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Teşkilatlarımızda görev almış , bugün aramızda bulunmayan, ahirete irtihal etmiş kardeşlerimizi rahmetle yad ediyoruz.  Partimizin 17. Yıl dönümünün teşkilatlarımıza, aziz milletimize, ülkemize ve dünya insanlığına hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Share
539 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?