logo

O SÜRE UZATILDI…

Milletvekili Şahin Tin’den çiftçilere önemli uyarı

 

“O SÜRE UZATILDI”

 

Çiftçi Kayıt Sistemine kaydını henüz yaptırmamış olan çiftçiler için süre uzatımı yapıldığı müjdesini veren AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin; “Çiftçilerimizin 2017 ürün yılı için ÇKS kayıt süresi 31 Aralık 2017 tarihine kadar uzatıldı. Çiftçilerimize hayırlı olsun” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, Çiftçi Kayıt Sistemi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğin Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdiğini açıkladı. Milletvekili Şahin Tin, yayımlanan yönetmeliğe göre 30 Haziran’da sona eren 2017 ürün yılı çiftçi kayıt sistemine kayıt süresinin 31 Aralık 2017 tarihine kadar uzatıldığı söyledi.

Milletvekili Şahin Tin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “2017 üretim yılına ilişkin Çiftçi Kayıt Sistemi’ne kaydını 30 Haziran‘a kadar yaptıramayan ve bu nedenle borç ertelemeden ve desteklemelerden faydalanamayacak olan çiftçilerimize büyük kolaylık, ÇKS kayıt süresi 31 Aralık 2017‘ye kadar uzatıldı. Çiftçilerimize hayırlı olsun.”

Share
448 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?