logo

Onlara öyle bir cevap vermeliyiz ki Avrupa titremeli

 

 

AK PARTİ DENİZLİ TEŞKİLATI REFERANDUMA HAZIR

AK Parti Denizli Teşkilatı, Genel Başkan Yardımcısı Seçim işleri Başkanı Konya Milletvekili Av. Ahmet Sorgun ve Denizli İl Başkanı Necip Filiz’in katılımıyla bir araya geldi. Referandum öncesi yapılan istişare toplantısında sandık ve mahalle başkanlarından oylara sahip çıkmaları istendi.

AK Parti Denizli teşkilatı referandum hazırlıklarını hız kesmeden sürdürüyor. Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Konya Milletvekili Av. Ahmet Sorgun ve AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz teşkilatla bir araya geldi.

Toplantıya Merkezefendi ve Pamukkale ilçe yönetimleri, mahalle başkanları ve referandumda oyların takibini üstlenecek olan sandık başkanları katıldı.

Yönetim, toplantıya katılan sandık başkanlarından referandum günü sandıklara sahip çıkmalarını istedi.

16 NİSAN’DA GEREKEN CEVAP VERİLECEK

Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Konya Milletvekili Av. Ahmet Sorgun, Türkiye’nin her türlü engellemeye karşı yoluna devam ettiğini hatırlatarak, “Denizli’li kardeşlerim de Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın arkasında durdukça Türkiye’yi kimse yolundan çeviremez, çeviremeyecektir” diye konuştu.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, il teşkilatına seslenerek, “16 Nisan’da başta Avrupa olmak üzere Türkiye’nin ilerlemesini engellemeye çalışan tüm kesimlere gereken cevabı vermeliyiz” dedi. Filiz, “İnşallah 16 Nisan’da Avrupa’da, Almanya’da Hollanda’da bizim vatandaşlarımızın üzerine itlerini sürenler cevaplarını alacaklar. Onlara öyle bir cevap verecek ki Türkiye ve Denizli, Avrupa titreyecek. Türkiye’de milletin seçtiği hükümetlerin darbeyle devrilemeyeceği bir dönem başlayacak. “ sözlerini kullandı.

Share
1048 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?