logo

ÖZKAN, BAKLAN’DA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

AK Parti MKYK Üyesi, Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, ilçelerin ve mahallerin sorunlarını tespit etmek ve yaşanan sorunlara çözüm üretmek amacıyla ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Özkan’ın bu kapsamda son durağı Baklan ilçesi oldu. Baklan’da Özkan, belediyede Muhtarlarla buluştu, esnafı ziyaret etti, yapımı devam eden projeleri yerinde inceledi.

AK Parti MKYK Üyesi, Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, Baklan ilçesini ziyaret etti.

İlk olarak Baklan Belediyesi’ni ziyaret eden Özkan, Belediye başkanı Yusuf Gülsever ve muhtarlarla toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda ilçede yürütülen hizmetler ve planlanan projeler hakkında bilgi alan Özkan, “Baklan Denizli’nin en güzel ilçelerinden bir tanesi. Hep birlikte çalışarak Baklanımızın marka bir ilçe olması için gayret edeceğiz.” dedi.

Ardından ilçe esnafını ziyaret eden Milletvekili Özkan, vatandaşlarla hasret giderdi. Esnafın ve vatandaşların dertlerini dinleyen Özkan, “Ben milletvekiliniz olarak, sizin vekiliniz olarak, tüm problemlerinize çözüm bulmak için, tüm dertlerinize derman olmak için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım.” ifadelerini kullandı.

Son olarak ilçede yapımı devam etmekte olan TOKİ konutlarını ve yapımı tamamlanan halısaha projesini yerinde inceleyen Özkan, “Baklan ilçemizi, yaptığımız hizmetler ve yatırımlarla kuşatıyoruz. Baklan hak ettiği yatırımları alıyor. Almaya da devam edecek.” dedi.

Share
544 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?