logo

Özkan; “Geleceğimiz Geçmişimizden Daha Aydınlık Olacak.”

AK Parti MKYK Üyesi, Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma programına katıldı.

Programda konuşan Özkan; “ 15 Temmuz’da meydanlara gelenler, vatanını seven, milletini seven, bayrağı, ezanı için yola koyulan gençlerimizdi. Bu genç cevherleri gördükçe de geleceğimiz için ayrıca umutlanıyorum. İnşallah geleceğimiz geçmişimizden daha aydınlık olacaktır.“ dedi.

15 Temmuz gecesi tankların önünde, meydanlarda gençlerin olduğunu hatırlatan Özkan; “15 Temmuz akşamı milletimize olan ihaneti kusmak için kırk yıldan beri plan yapan, devletin kurumlarına sinsice sızan, kalleş, hain FETÖ Terör Örgütü’nün darbe teşebbüsü ile karşı karşıya kaldık. Halkın oyları ile seçilmiş, Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın daveti üzerine aziz milletimiz meydanlara akın etmiş, hainlere dur demiştir. Geçmişteki acı hatıraları bizzat yaşamadıkları halde gençlerimiz darbe teşebbüsü anlaşılır anlaşılmaz takdire şayan bir sezgiyle hemen harekete geçtiler. Tankların önünde de, darbecilerin işgal ettikleri yerlerde de mücadele için gençlerimiz hep ön saflardaydılar. O gece oraya gelenler, vatanını seven, milletini seven, bayrağı, ezanı için yola koyulan gençlerimizdi. Hepsini ayrı ayrı kutluyorum. Bu genç cevherleri gördükçe de geleceğimiz için ayrıca umutlanıyorum. İnşallah geleceğimiz geçmişimizden daha aydınlık olacaktır.” İfadelerini kullandı.

Denizli Milletvekili Özkan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma programı sonrası partisinin gençlik kollarının organize ettiği aşure hayrına katıldı. Gençlere aşure dağıttı, onlarla sohbet etti.

— 

Share
448 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?