logo

KAHRAMAN ASKERİMİZ TERÖRİSTLERE NEFES ALDIRMAYACAK

Ak Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Cahit Özkan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Türkiye’nin güvenliğini alabilecek noktaya kadar gitmeli ama ben Afrin’e girilmesini asla doğru bulmuyorum.” ifadelerini kullanmasından sonra, konu ilgili olarak medya mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Özkan açıklamalarında; YPG’ye terör örgütü diyemeyen Ana muhalefet partisi lideri, şimdi de Afrine girmemizi doğru bulmadığını söylüyor. Ancak Kılıçdaroğlu bilmelidir ki:  Millet olarak bu cennet vatana göz nuru gibi bakacağız, vatanı can pahasına koruyacağız. Biz ülkemizin sınırlarında bir terör yuvası istemiyoruz. Yurt içi ve dışında yaptığımız operasyonlarla terör örgütüne göz açtırmıyor, nefes aldırmıyoruz. Bu aziz vatana ve bu vatan uğrunda canını verecek şehitlerimize yapılacak en büyük haksızlık teröristlere ve destekçilerine göz yummaktır. Terör örgütlerinin tümünün üzerine kararlılıkla gidiyoruz. Tek teröristi de etkisiz hale getirinceye kadar gitmeye devam edeceğiz. Mehmet Akifin,

Adam aldırmada geç git! , diyemem aldırırım.
Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!
Zalimin hasmıyım amma severim mazlumu…
 dizelerinde olduğu gibi, teröristlere, yandaşçı ve destekçilerine rağmen, Bu bayrağı düşürmeyeceğiz, bu ezanları dindirmeyeceğiz. Çanakkale’deki o asil ruh, kıyamete kadar Türk milletinin bedeninde yaşayacaktır. Bu can, bu bedende olduğu müddetçe bu onurlu mücadeleye devam edeceğiz. Bundan hiç kimsenin zerre kadar şüphesi olmasın.” Diye ifade etti.

TÜRK MİLLETİNİN EN DEĞERLİ VARLIKLARI: VATANI, BAĞIMSIZLIĞI VE BAYRAĞIDIR

Millet olarak bütün şehitlerimizle, gazilerimizle gurur duyuyoruz. Bize düşen, şehitlerimizin emaneti olan vatanımıza, bayrağımıza, ezanımıza, bağımsızlığımıza ve kardeşliğimize sahip çıkmaktır. Bizim için en değerli şey vatanımız, bağımsızlığımız, bayrağımızdır. Şehitlere olan vefa borcumuzu devletimize, milli egemenliğimize sahip çıkarak ödeyebiliriz. Şehitlerimizin evlatları, eşleri, ana ve babaları bize, bu aziz millete emanettir. Bizim inancımızda şehadet kavramı çok ama çok önemli yer tutuyor. Peygamberlikten sonra gelen en yüksek makam şehitlik makamıdır. Şehitlerimiz, namusumuza, onurumuza, ülkemize sahip çıkanlardır. Şehitlerimiz, vatan toprağını, çiğnetmediler ve bize cennet bir vatan bıraktılar.”

Milletvekili Özkan: Bugün de güvenlik güçlerinin, korucuların, bölücü terör örgütü PKK, DEAŞ, DHKP-C ve FETÖ ile amansız bir mücadele yürüttüğüne, adeta destan yazdığına dikkati çekti. Ülkenin yiğitleri ve kahramanlarının çok olduğuna işaret eden Özkan, milletin 15 Temmuz gecesi yediden yetmişe sokağa döküldüğünü, bu ülkeyi esaret ve vesayet altına almak isteyen hainlerin karşısına göğsünü siper ederek çıktığını belirtti.

Share
422 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?