logo

ÖZKAN: TÜRK TERZİLERİ TÜM DÜNYADA MARKA OLMUŞLARDIR

AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Cahit Özkan, Denizli Terziler, Tuhafiyeciler, Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Odası Başkanı Atalay Coza ve yönetimini ziyaret etti.

Milletvekili Cahit Özkan, haftalık Denizli ziyaretlerine, Denizli Terziler, Tuhafiyeciler, Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Odası’nı ziyaret ederek başladı. Özkan burada Terziler ve Tuhafiyeciler  Odası Başkanı Atalay Coza ve yönetimi  tarafından karşılandı. Oda başkanlığına tekrar seçilen Coza’ya ve yönetimine tebriklerini ileten Milletvekili Özkan, daha sonrasında, yapılan çalışmalara ilişkin olarak, oda üyeleriyle sohbet etti. Oda yönetim ve üyeleri ile bir araya gelen Özkan: “Sahada gezerken not almış olduğumuz sıkıntıları, pratikteki uygulamalarda ortaya çıkan problemleri ve genel anlamda tüm talepleri, yasama çatısı altında, TBMM’de, milletimizin lehine kazanıma dönüştürebilmek için, tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” diye belirtti.

DENİZLİMİZE KATMA DEĞER KATACAK HER PROJENİN YANINDA VE DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ

Özkan esnaf ve sanatkarların şehirlerin en önemli dinamiği olduğunu belirterek: “Her zaman esnafın yanındayız. Bizler sizlerle birlikte 15 Temmuz akşamı nasıl kenetlendik ise inşallah bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Şahsım olarak, her zaman sizlerin yanında olacağız. Her türlü yatırıma destek ve katkıda bulunacağız. Esnaf odaları hep bizleri sahiplendi. Denizlimize katma değer katacak her projenin yanında ve destekçisi olacağız” diye konuştu.

Terzilerimiz, küçük atölyelerinde ünlü modacıların tasarlayamadıkları kıyafetleri diktiğini,  her yapılan işin gerek yurt içi gerekse yurtdışında övgüyle karşılandığını vurgulayan Özkan:” Hedefimiz yurtdışında marka olmaktır. Gerek üretim gerekse pazarlama konusunda gerekli özveriyi ve çabayı sergileyen esnafımıza can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Bu arada da başarılarımızın sürdürülmesi için kalifiye çırak yetiştirmemiz de lazım. Devletimiz destek olur, meslek liselerinde terzilik dersi verilirse atölyelere stajyer alınabilir. Böylece geleceğin ustaları yetişir.”diye ifade etti.

Konuşmaları sırasında ülkemizin gündemindeki konulara da değinen Özkan: “Ülkemizi karıştırmaya çalışan emperyalist güçler, özellikle ülkemiz üzerinde oynadıkları oyunları hepimiz görüyoruz. Ama şunu bilmelidirler ki, bizim ülkemiz ne bir Libya’yadır, ne Mısır, ne de Suriye’dir. İnşallah bu memleketin birlik ve beraberliğin ikimse bozamayacaktır. Kimsenin buna gücünün yetmeyecektir. Afrin operasyonunu da alnımızın akı ile bitirip, bölgesel huzurun ve istikrarın sağlanmasını inşallah sağlayacağız. Türk milleti aç kalır. Susuz kalır, ama inancından, itikadından, ulusal bağımsızlığından asla ve asla taviz vermez.”dedikten sonra Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileyerek konuşmasına son verdi.

Share
438 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?