logo

Özkan,AYSAF Fuarına katılan Denizli’li firmaları yalnız bırakmadı

Denizli Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Av. Cahit Özkan, Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı AYSAF’a katılan Denizlili firmalarımızı yalnız bırakmadı.

Bu yıl 58’incisi düzenlenen Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı AYSAF’ta Denizli’nin sektöründe önemli yer edinmiş firmalarının stantlarını tek tek gezen Özkan, işadamlarıyla görüştü, bereketli kazançlar diledi.

Firmaların sektörel faaliyetleri hakkında bilgi alan Milletvekili Özkan, firmalara olan desteklerinin süreceğini söyledi.

“Denizlili firmalarımızın her zaman yanındayız”

Özkan; “Denizli’miz ayakkabı yan sanayi sektöründe artık kendini kanıtlamış bir kenttir. Ülkemizde, hatta dünyanın birçok yerinde Denizlili firmalarımızın ithalat ve ihracat yaptığını görüyoruz.” dedi.

“CNR EXPO’da yapılan bu fuar katılımcı firmalarımızın ufkunu açacaktır.” diyen Denizli Milletvekili Özkan, “Bu fuar ayakkabı yan sanayi sektörünün önünü görmesi adına büyük önem taşımaktadır. Biz de böylesine önemli bu tür organizasyonları destekliyoruz. Denizlimizin ihracatı, ekonomisi için firmalarımızın her daim yanındayız.” ifadelerini kullandı.

Share
542 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?