logo

PAROLAMIZ; AMATÖR RUH, PROFESYONEL ÇALIŞMA OLMALI

 

KALE VE TAVAS’TA REFERANDUM ÇALIŞMALARI

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim işleri Başkanı Konya Milletvekili Av. Ahmet Sorgun’la birlikte seçim çalışmalarına devam etti. Filiz ve Sorgun Kale ve Tavas ilçelerinde teşkilatla bir araya geldi.

 

AK Parti teşkilatı, kent merkezinin yanı sıra ilçelerde de referandum çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim işleri Başkanı Konya Milletvekili Av. Ahmet Sorgun’la birlikte Kale ve Tavas ilçelerinde biz dizi ziyaret ve toplantı gerçekleştirdi.

İlk olarak Kale ilçesine giden Filiz ve Sorgun, ilçe teşkilatıyla buluştu. Toplantıda konuşan AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Kale’nin kendileri için en önemli ilçelerden biri olduğunun altını çizerek, “Buradan 16 Nisan’da güçlü bir evet çıkacağına inanıyorum” dedi. Siyaseti iklime benzeten Başkan Sorgun, “bahar havası her zaman çok daha verimlidir. Siyaset de bahar gibi verimli olmalıdır” diye konuştu.

Filiz ve Sorgun, partililerle buluşmanın ardından ilçedeki esnafı da ziyaret etti. Ardından Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla’yı makamında ziyaret eden Filiz ve Sorgun, belediyede tanıştıkları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 24 Mart’ta Denizli’de gerçekleştireceği mitinge katılmak isteyen Gökhan Sağıt isimli engelli  gence de, “özel araçla mitinge götürülme” sözü verdi.

TAVAS’TA ZEYBEKCİ İLE TELEFON GÖRÜŞMESİ YAPILDI

Ardından Tavas’a geçen Filiz ve Sorgun, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin İmamlık ve Tavas teşkilatıyla bir araya geldi. Toplantıda Sorgun, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Tavaslı olan Bakan Zeybekci ile görüşen Sorgun, Bakan Zeybekci’ye, “bugün Denizli’deyiz, şu anda da Tavas’tayız yani sizin doğup büyüdüğünüz topraklardayız. Burada olunca siz aklımıza geldiniz. Size memleketinizden selam gönderiyoruz” dedi.

Ardından ilçe teşkilatıyla buluşan Başkan Filiz ve Vekil Sorgun’a, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol da eşlik etti. Toplantıda konuşan Başkan Filiz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Mart’ta Denizli’ye geleceğini hatırlatarak, tüm Tavas halkını bu mitinge katılmaya davet etti.

Vekil Sorgun da, 15 Temmuz’da yaşananları hatırlatarak. “bu millet tankın üzerine de çıktı, altına da yattı. Bunlar tarihe yazıldı. Bu millet çok güçlü bir milletir” diye konuştu.

“PAROLAMIZ; AMATÖR RUH, PROFESYONEL ÇALIŞMA OLMALI”

Toplantının ardından Başkan Filiz ve Vekil Sorgun,  esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Belediyeye kadar yürüyen ikili vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Filiz ve Sorgun Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’u da, makamında ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyecilik ilkeleri doğrultusunda yol aldıklarını belirten Başkan Akyol, 16 Nisan’a yaklaşırken referandum çalışmalarına hız verdiklerini söyledi.

Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim işleri Başkanı Konya Milletvekili Av. Ahmet Sorgun da, “referandum öncesi parolamız; amatör ruh, profesyonel çalışma olmalıdır” diye konuştu.

 

 

Share
616 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?