logo

Partimiz, ilk seçimlerde gerçek gücünü ortaya koyacak

Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanlığı tarafından Sevindik’te düzenlenen toplantı, yoğun kalabalık nedeniyle mitinge dönüştü. Lokma hayrı da yapılan etkinlikte 5 bin kişilik lokma dağıtıldı.

 

MHP Merkez ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen istişare, tanışma ve kaynaşma toplantısı, Sevindik üç kahvelerde yapıldı. Mahallede bulunan MHP’li vatandaşlarla görüşme amacıyla düzenlenen toplantıya katılım yoğunca olunca, etkinlik mitinge dönüştü.MHP Denizli eski Milletvekili Ali Keskin, MHP Belediye Meclis üyeleri, ilçe başkanlarının katıldığı istişare toplantısında, partililer birbirleriyle hasret giderdi, MHP il Başkanı Cafer Birtürk’ün konuşması ile coşku bir kat daha arttı.

 

Önümüzdeki seçimlerde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli liderliğindeki partilerinin, tüm hesapları alt üst edeceğini ifade eden MHP İl Başkanı Birtürk, “Partimiz, ilk seçimlerde gerçek gücünü ortaya koyarak iktidar hesabı yapanlara gereken cevabı sandıkta verecektir. Partimize ilgi her geçen gün artıyor. Bunun bir örneğini daha bugün burada Sevindik’te gördük. Sizler partimize sahip çıktıkça MHP daima var olacaktır.

 

Bugün burada toplanan dava arkadaşlarımızdan bugünden itibaren mahalle mahalle, sokak sokak çalışma yapmalarını bekliyorum. Birlikte çalışarak, üç hilali hak ettiği yere dikeceğiz.” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan, ve beraberindeki partililer Sevindik pazaryerinde vatandaş ve esnaflarla görüştü. Esnaf ve vatandaşın MHP’ye gösterdiği ilgi görülmeye değerdi.

 

Share
325 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?