logo

SALDIRILAR YOLUMUZUN DOĞRULUĞUNUN DELİLİDİR

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, AK Parti’nin bundan 17 yıl önce, 14 Ağustos 2001’de siyaset sahnesine çıkarak Türkiye’nin şahlanışını başlattığını belirterek, “O günden bu yana AK Parti umudun adı olmuştur. Sadece Türkiye’de değil, coğrafyamızda, İslam aleminde umutları yeşertmiştir. Bundan sonra da öyle olmaya devam edecektir” dedi.

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, partisinin 17. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. AK Parti’nin 14 Ağustos 2001’de yıllarca koalisyon hükümetlerinin yorduğu, ekonomik darboğazın insanları gelecek konusunda umutsuzluğa düşürdüğü bir dönemde adeta güneş gibi doğduğunu belirten Pamukkale İlçe Başkanı Gökbel, “AK Parti milyonlarca insanımız için, coğrafyamızdaki mazlum halklar için, İslamalemi için umut olmuştur. 17 yıllık icraatı ile de kendisine umut bağlayanların beklentilerini boşa çıkarmamıştır. Davamızın Lideri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte Türkiye’nin şahlanışı başlamış, 17 yılda ülkemize büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. Sağlık, ulaşım, tarım, üretim, ihracat, sosyal devlet, belediyecilik alanlarında devrim niteliğinde hizmetlere imza atılmıştır. AK Parti, onur, şan ve şeref dolu 17 yılı geride bırakmıştır. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin ve İslamâleminin umudu olmaya devam edecektir” dedi.

 

“SALDIRILAR YOLUMUZUN DOĞRULUĞUNUN DELİLİDİR”

 Bugün Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere emperyalizmin Türkiye’ye yönelik saldırılar düzenlediğini belirten Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “AK Parti 17 yıldır Büyük Türkiye için çalışmaktadır. Bunun sonucunda Türkiye büyümektedir. Kendi helikopterini, insansız hava aracını, kendi silahlarını üretmeye, hatta satmaya başlamıştır. Bölgedeki oldu-bittilere sessiz kalmamakta, yumruğunu masaya vurmaktadır. Emperyalizmin, siyonizmin tekerine taş koymaktadır. AK Parti’yi tabi ki istemeyeceklerdir. O yüzden gezi ayaklanması ile insanları sokağa dökmüşlerdir. O yüzden içimizdeki hainleri 15 Temmuz’da harekete geçirmişlerdir. O yüzden ekonomimize saldırmaktadırlar. Bütün bunlar AK Parti’nin 17 yıllık çizgisinin, politikalarının, milli duruşunun doğruluğunun kanıtıdır. Ama başaramayacaklar. Kazanan Türkiye olacaktır. AK Parti ile Büyük Türkiye yürüyüşü, Allah’ın izniyle başarıya ulaşacaktır. Rabbim bu davanın neferleri olan bizlere daha nice 17 yıllar boyunca hizmet etmeyi nasip etsin” dedi.

Share
428 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?