logo

“ŞEHRİM 2023 OTOBÜSÜ” DENİZLİ’LİLERLE BULUŞTU

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın projesi olan “Şehrim 2023” projesinin AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından il il dolaşan otobüsü Denizli’de vatandaşlar ile buluştu.

 

Denizli Merkezefendi ilçesi Bayramyeri meydanı’nda bulunan Şehrim 2023 otobüsü vatandaşlardan isteklerini alıyor. Bayramyeri’ndeki buluşmaya AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, AK Parti Milletvekili Aday Adayları ve partililer katıldı.

Meydanda kurulan standlarda vatandaşlardan istek ve dileklerinin alındığı projede Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Osman Zolan ve AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz bir basın açıklaması yaptı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Zolan, “Şehrim 2023 Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı, ilk adımını attığı ve hayalini kurduğu bir proje. 1994 yılında İstanbul’da belediye başkanlığıyla başlayan bu yürüyüş her geçen gün güçleniyor ve Denizli’mizde de 2004 yılından itibaren yine aynı hizmetlerle şehrimize hizmet ediyoruz. Denizli’miz hayallerini gerçekleştiriyor. Denizli’miz vatandaşlarımızın taleplerini gerçekleştiriyor. Denizli bugün Türkiye’de örnek bir şehir haline geldi. Avrupa ve dünyada da örnek gösterilen şehir haline gelme konusunda hızlı bir şekilde ilerliyor. Alt yapısıyla, üst yapısıyla, ulaşımıyla, Türkiye’nin en temiz suyuyla, en çevreci iliyle, en temiz çevresiyle, Denizli’mizde 1 milyonu aşan vatandaşlarımızla birlikte yaşıyoruz. Bu projeyle halkımızla hiçbir zaman kopmadığımız, halkımızla iç içe olmak, her zaman danışmak, fikirlerini almak için buradayız.  Vatandaşlarımız, ülkemizle ilgili beklentilerini, isteklerini belirtecek. Hayalleri ve beklentilerimizi vatandaşlarımızla birlikte hayata geçireceğiz” dedi.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulan partimiz kurulduğu günden bugüne kadar her alanda ülkemizin en önemli kalkınma hamlelerini hayata geçirmeye, istikrar, güven, adalet ve demokrasiden taviz vermeden milletimizi büyük hizmetlerle buluşturmaya devam ediyor. AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından yaşam ve mekan kalitesi yüksek, kimlikli, sürdürülebilir şehirler kavramlarından yola çıkarak, tıpkı Türkiye’nin 2023 hedefleri gibi her şehrin kendine özgü 2023 hedeflerinin ve vizyon planlarının ortaya konulmasının hedeflendiği “Şehrim 2023” projesi kapsamında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Genel Merkez önünden yolcu edilen Şehrim 2023 otobüsünün 16. durağı Denizlimiz’dir. Şehrim 2023 otobüsü, 6 Mayıs – 8 Mayıs tarihleri arasında Denizli’mizin çeşitli meydanlarında Denizliler ile bir araya gelerek şehri en iyi bilenlerin, o şehirde yaşayanların çevre, şehir ve kültür başlıklarında Denizli’mize ilişkin hayal, görüş ve öneri ve taleplerini dinleyecektir. Katılımcılar ayrıca www.sehrim2023.com adresi ve mobil uygulamalar aracılığıyla şehrine özel anket ile görüşlerini paylaşabileceklerdir. Şehrim 2023 otobüsümüz 6 Nisan Pazar günü Denizli’de ki ilk durağı olan Delikliçınar 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda, şehri için fikri olan Denizli’lerle buluştu. Bugün burada Bayramyeri meydanında ve yarın’da Pamukkale Üniversitesi girişi önünde siz değerli Denizli’li hemşehrilerimle bir araya gelecektir” dedi.

Share
761 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?