logo

SOSYAL MEDYA DENİZLİ’Yİ VE EKONOMİ BAKANINI KONUŞTU 

#TürkiyeEkonomisiEminEllerde  etiketiyle yapılan paylaşımlar birkaç saat içinde Türkiye gündeminde en çok konuşulanlar arasında ilk sırada yer aldı.

Denizli İl Başkanlığı tarafından organize edilen ve Denizli İl Başkanı Necip Filiz’in ilk paylaşımıyla başlayan hastag çalışması kısa bir sürede Türkiye Gündeminde ilk basamaklara tırmanarak ardından birinciliğe oturdu ve  uzun süre birinciliği kimseye kaptırmadı.

İlk paylaşımın üzerinden saatler geçmesine rağmen binlerce medya kullanıcısı tarafından konuşulmaya devam eden #TürkiyeEkonomisiEminEllerde    hastag’i ile Denizli hemşehrileri Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye hem sahip çıktı, hem de ekonomi alanındaki başarılarından dolayı teşekkür etti.

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “ Türkiye ekonomisini baltalamak için içeride ve dışarıda pek çok kirli algı operasyonlarına rağmen Türkiye büyümeye devam ediyor. Denizlimizin Gururu Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci sayesinde ‘ Türkiye Ekonomisi Emin Ellerde ’,  istikrar devam edecek ”  diyerek;  başta tüm Denizlili hemşehrileri olmak üzere  hastag’e Türkiye’nin farklı illerinden destek veren tüm sosyal medya kullanıcılarına teşekkür etti.

Share
424 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?