logo

Tin: Emperyalist güçler çökmeye mahkûm!

cokmeye_mahkumAK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Partisinin Merkezefendi ilçe yönetim kurulu toplantısında önemli mesajlar verdi. Şahin Tin; “Bu dünya ilelebet güç sahibi emperyalist ülkelerin yöneteceği bir dünya değildir. Elbette onlarında sonu gelecek ve Siyonizm tarihe gömülecektir” dedi.

AK Parti Merkezefendi İlçe teşkilatı mutat olarak her hafta yaptığı yönetim kurulu toplantısını ilçe binasında gerçekleştirdi. Denizli Milletvekili Şahin Tin’in de katıldığı toplantıda konuşan İlçe başkanı Yücel Güngör, Merkezefendi ilçe teşkilatı olarak yaptıkları çalışmalara ilişkin bilgiler aktardı. Konuşmasında Milletvekili Şahin Tin’in toplantılarına katılımlarından duydukları memnuniyeti de dile getiren Başkan Güngör, “Şahin Tin Milletvekilimize toplantımıza katıldıkları için çok teşekkür ediyoruz. Türkiye, yaşadığı onca olumsuz gelişmelere rağmen dimdik ayakta ve düşmanlarına karşı her türlü mücadeleyi veriyor. Ak Parti ailesi olarak bize düşen birlikteliğimizi ve kardeşliğimizi muhafaza ederek şanlı bayrağımızın ilelebet dalgalanmasını sağlamaktır. 15 Temmuz’da yaşadığımız darbe girişimi de dahil olmak üzere bu ülkeyi kimsenin yok edemeyeceğini tüm Dünya’ya milletimiz çok açık ve net gösterdi” dedi.

SİYONİZM TARİHE GÖMÜLECEK

Merkezefendi ilçe Başkanı Yücel Güngör’ün ardından yönetim kurulu üyelerine hitap eden Milletvekili Şahin Tin önemli açıklamalarda bulundu. Milletvekili şahin Tin; “Türkler asırlar boyunca hep haçlılara karşı hilalin savaşını verdi. Son dönemde İçimizde yer alan ve bizden görünen hainlerin bulunduğu ilginç bir düşman kitlesiyle karşı karşıya kaldık. Artık bu dünya güç sahibi emperyalist ülkelerin yöneteceği bir dünya olmamalı. Elbette bu düzen değişecek savaşlar bitecek ve zafer inananların olacaktır. Siyonizm tarihe gömülecektir. Emperyalist güçlerin ortak aklı yok olmaya mahkûmdur. Bu topraklar da yaşayan tarihi derinliği istiklal mücadelelerine dayanan vatandaşlarımız 15 Temmuz da sömürgeci zihniyeti yenerek özgürlüğünü seçti. FETÖ, PKK, YPG ya da PYD hiç fark etmez terör örgütlerinin tamamının kökünü kurutma konusunda kararlıyız. Kimsenin bu millete uygun olmayan elbiseyi giydirmesine müsaade etmeyiz. Bizim güçlü bir medeniyetimiz ve tarihi bir hikâyemiz var. Bizim bu güçlü ve kudretli hikayemizi kimseye yok saydırmayız” dedi.

HAİNLER AYIKLANACAK

Bu topraklarda bugün yeni bir dönem yaşandığına dikkat çeken Milletvekili Şahin Tin; “İkiyüzlülerin dönemi kapandı net olan ve mert olanların dönemi vatanseverlerin dönemi var artık. Tüm hainler artık tek tek ayıklanacak ve bu topraklar isimsiz kahramanlarımızın bize bıraktığı emaneti taşıyacak onura yakışır bir şekilde cesur vatandaşlarıyla geleceğe yürümeye devam edecektir.

MAZLUMLARIN HAKKINI KORUYORUZ

“Suriye konusunda artık bıçak kemiğe dayandı” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Amerika Birleşik Devletleri Suriye içinde verdiği hiçbir sözü yerine getirmedi. ABD terör örgütlerini temizlemek adına mücadele ettiğini Dünya’ya söylerken maalesef terör örgütleriyle birlikte yürümeye ve onları silahlandırmayadevam ediyor. Ancak Türk ordusu Suriye topraklarında mazlumların hakkını korumaya Suriye’nin toprak bütünlüğünü korumaya devam ediyor.

ÖRGÜT ÜYELİKLERİ ALENİLEŞTİ

Fetullahçı terör örgütüne ilişkin de önemli mesajlar veren Milletvekili Şahin Tin; “17- 25 Aralık sürecinden sonrası halen FETÖ’nün içinde bulunmayı sürdürenler bu örgüte verdikleri desteği alenileştirmiştir. İslam dini kutsal bir dindir. Dinimizi kullanarak Müslümanların duygularını suistimal etmek isteyen zihniyet inananlardan her zaman misliyle cevap alacaktır. Dinimize zarar verici tüm şerleri ve kirli elleri temizleme konusunda kararlıyız” dedi.

Etiketler: » »
Share
709 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?