logo

TÜRKİYE #AyrıGayrıOlmadanEVET DEDİ

 

Türkiye referandum sürecinde Denizli’yi konuşuyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli’ye yaptığı ziyareti esnasında, AK Parti Denizli İl Başkanlığı’nın hazırladığı “Aşkım Vatandan” şarkısı sosyal medyada iki gün boyunca ilk sıraya yerleşmişti. Şimdi ise yine İl Başkanlığı’nın hazırladığı ve #AyrıGayrıOlmadanEVET etiketiyle paylaşılan “SEN” klibi rekor kırıyor. Klip, kısa sürede Twitter’da en çok paylaşılanlar arasına girdi. Tüm Türkiye’yi birlik ve beraberliğe çağıran klip, Facebook’ta da 36 saat içinde 152 bin kişiye ulaştı.

Denizli “evet” kampanyasıyla referandum öncesi sosyal medyada rekor kırmaya devam ediyor. AK Parti İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi’nce hazırlanan klipler Türkiye’nin gündemine oturdu.

Kent önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelişiyle sosyal medyada fırtına estirdi. AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz’in #EvetReisDenizlide etiketiyle yaptığı paylaşım, sosyal medyada tüm Türkiye genelinde ilk sıraya yerleşti.

Bu paylaşımın ardından gelen “Aşkım Vatandan” klibi ise Tüm Türkiye’nin gündemine oturdu. Kentin sevilen türküsü “Denizli’nin Horozları”ndan uyarlanan türkü, 1 milyon 10 bin’in üzerine çıkan izlenme sayısıyla rekor kırdı. Denizli’lilerin hep bir ağızdan söylediği Aşkım Vatandan, Twitter’da da en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı.

Pek çok televizyon kanalının da haber bültenlerinde “büyük başarı” olarak sözünü ettiği klip, büyük beğeni topladı. Klibi Twitter’de paylaşanlar arasında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de yer aldı.

Denizli, bu klibin ardından ise “ayrı gayrı olmadan evet” dedi. “Sen” isimli duygusal klip, 16 Nisan öncesi tüm Türkiye’yi evet’de birleşmeye çağıran temasıyla, yeni bir rekora imza attı. İlk olarak Facebook üzerinden paylaşılan klip, 36 saat gibi kısa bir sürede 152 bin kişiye ulaşmayı başardı.

Twitter’da da #AyrıGayrıOlmadanEVET etiketiyle yapılan paylaşım, Türkiye genelinde 8’nci sıraya yerleşti. Denizli referanduma kısa bir süre kala şimdi de, AK Parti Denizli İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin yapacağı yeni klibi heyecanla bekliyor.

 

Share
509 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?