logo

Vali Altıparmak Ege Sanayiciler ve İşadamlarını kabul etti

Vali Altıparmak Ege Sanayiciler ve İşadamlarını kabul ettiDenizli, Muğla ve Aydın illerini kapsayan Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Federasyon Başkanı Gültekin Okay Salgar ve Yönetim Kurulu üyesi işadamları, Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete, Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Federasyon Başkanı Gültekin Okay Salgar ve Federasyona bağlı dernek üyeleri katıldı. Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a görevinin hayırlı olmasını dileyen Başkan Salgar, Federasyonun ve derneklerin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Salgar ziyarette ayrıca, Mayıs ayında TÜRKONFED tarafından çıkarılan dergide yer alan Federasyonun ve Denizli sanayisinin yer aldığı haberler hakkında da bilgiler verdi.

Ziyaretlerinden dolayı Güney Ege Sanayiciler ve İşadamları Federasyon Başkanı Gültekin Okay Salgar ve diğer Dernek Başkan ve üyelerine teşekkür eden Altıparmak, Denizli, Muğla ve Aydın bölgesinin girişimci sanayi ve iş dünyasına nitelikli iş gücünün kazandırılması ve rekabet gücünün artırılarak ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla yaptıkları çalışmalarından dolayı GESİFED Başkanı Gültekin Okay Salgar ve Yönetim Kurulu üyesi işadamlarına başarılar diledi.

Etiketler: » » » »
Share
625 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?