logo

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz; “Zorlukları Beraber Aşacağız”

Daraltılmış İl Danışma Kurulu Toplantısı için Denizli İl Başkanlığında bir araya gelen AK Parti Denizli İl ve İlçe Teşkilatları, devam eden projeler, belediye hizmetleri, referandum ve yeni Anayasa hakkında istişarelerde bulundular.

Toplantıya, Denizli Milletvekili Şahin Tin, İl Başkanı Necip Filiz, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçe belediye başkanları,İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları ve çok sayıda partili katıldı.

Toplantıda, ülke olarak hassas günlerden geçildiğini dile getiren İl Başkanı Necip Filiz, durumun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Milli Seferberlik’ çağrısıyla daha da anlaşılır hale geldiğini söyledi.

Yeni Anayasa ve referandum süreciyle ilgili de önemli açıklamalarda bulunan Filiz, “Anayasa gündemi TBMM’ye geldiğinde, Meclis görüşmeleri bitip referandum süreci geldiğinde Sayın Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’nin de dediği gibi, ilimizde Allah’ın izniyle hep birlikte Türkiye ortalamasının üstünde bir referandum sonucu almaya and içtik” dedi.

Ülke olarak zorluklar geçirildiğini de sözlerine ekleyen Filiz, “Zorluklar elbette var. Fakat bu zorluklar aşılıyor. İhracatımız Denizli’de artıyor. Fabrikalarımız çalışıyor. Birlik içerisinde olduğumuz sürece aşamayacağımız hiçbir zorluk yoktur. Ülkemiz 15 Temmuz’da, belki de karşılaşabileceği en büyük işgale karşı bir duruş sergiledi. 15 Temmuz’u atlatmış, o işgale dur demiş bir milletin bundan sonra yapılacak hiçbir girişimde yenilgiyle karşılaşacağına inanmıyorum” dedi.

Share
622 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?